Случайное фото

Случайное голосование

Что для вас в туристических поездках главное
 

Контакты

г.Херсон, ул. Комкова, 89
+38 (0552) 46-64-50
+38 (066) 443-56-69
Написать нам
476-224-976
Регата на плотах зі сміття
Автор: Administrator   

23 серпня у Херсоні відбулася регата на плотах, зроблених з підручних засобів, здатних триматися на плаву. Ініціатором заходу була Федерація спортивного туризму Херсонської області. Усього у сплаві взяли участь 10 команд - сім чоловічих, дві змішані й одна суто жіноча.


Дмитро Сивак, автор ідеї змагання, каже: «Така регата - це не зовсім спортивне змагання, а скоріш за все  фестиваль пригод та активного відпочинку. Вирішальну роль тут відіграла не фізична підготовка, а політ конструкторської думки, вдача й організація всієї команди. Ідея такого сплаву виникла вже давно, напевно, зі шкільної лави, але практична реалізація, ще й масова, стала можливою лише зараз».

Учасники сплаву збирали плоти на набережній біля Вічного вогню і звідти пливли до центральної набережної.

Відстань, здається, невелика, але плавучість різних плотів перевірили остаточно. У великій кількості були використані пластикові пляшки, пінопласт, а пліт з назвою «Острів» був взагалі зібраний зі скручених карематів й оздоблений дитячими кругами для плавання у вигляді екзотичних тваринок. Найгламурнішим був визнаний пліт, зроблений з каністр і декорований золотистими дзвіночками та жовто­блакитними стрічками, ним керувала жіноча команда «Бабслей». На жаль, ці дві команди дійшли до фінішу останніми з трьох причин: відносно великі щодо інших розміри плотів, використання звичайних, а не байдарочних, весел та аматорство їх учасниць у такому виді спорту.

Слід відмітити веселу вигадливість команди плоту з вітрилом під назвою «Водний лабіринт»  поверх пластикових пляшок та пінопласту її творці вмостили справжню радянську розкладушку для комфортного перебування на своєму плавальному засобі. Глядачі, фотографи та журналісти одразу оцінили креативний екстер'єр такого плоту й очікували його спуску на воду з нетерпінням. Виявилося, «розкладушка» плаває, і неабияк, бо дійшла до фінішу четвертою. Перемогли, звісно, спортсмени-байдарочники. І місце посіла наймолодша за віком команда  Ганна Митрофанова та Микита Грязєв, ІІ місце - Дмитро Сивак та Анатолій Гаврилюк, ІІІ місце - Валерій Плохенко та Олександр Рябенко.

Після того як учасники витягнули плоті, організатори нагородили їх грамотами та медалями, на набережній відбувся живий концерт за участю групи «Місто не сплячих», яка нещодавно випустила свій перший диск.

Федерація спортивного туризму Херсонської області надалі планує провести багато подібних розважально­спортивних заходів, і для цього в нашому регіоні є належні умови: плавні, ліси, пустеля, скелі... Та й орієнтується вона останнім часом не лише на спортсменів­професіоналів, а на звичайних херсонців. Зараз діяльність організації спрямована на проведення походів по Херсонщині і Криму, сплавів по гірським річкам, змагання зі спортивного туризму та скелелазіння, спелеологію, тобто  створення альтернативи класичному молодіжному відпочинку на дискотеці чи в барі з келихом пива й цигарками.

Оригінал статті снаходиться за адресою http://tavrkray.ks.ua/?idnews=285&y=12&z=1

 

 

 
 

Акции

10% скидки на каждый последующий поход! (действует при организации группы от 8 человек)

 

Погода